نتایج جستجو برای عبارت :

ارتباط غیر قابل انکار آتئیسم و کمونیسم

دیروز توی باغ کتاب یه جور بدی همه‌ی کتابا رو میخواستم ولی توانای خرید هیچ کدوم و نداشتم. و جالب تر از اون سلایق گستردم بود که یه جا باعث شد... 
وایسم، به خودم فکر کنم و بگم: بلاخره که چی‌؟ جم کن این ذهن همه چی پسندت و‌‌
ولی باز نمیتونم انکار کنم این قضیه رو که هنوز این سلایق گسترده رو دوس دارم. اینجوری با آدمای بیشتری در ارتباطم، با هرکس حتی شده یه علاقه‌ی مشترک پیدا میکنم و خیلی بهم کیف میده این ارتباط با آدمای خوبه دورم :)
جالبم برای خودم اینم
دیروز توی باغ کتاب یه جور بدی همه‌ی کتابا رو میخواستم ولی توانای خرید هیچ کدوم و نداشتم. و جالب تر از اون سلایق گستردم بود که یه جا باعث شد... 
وایسم، به خودم فکر کنم و بگم: بلاخره که چی‌؟ جم کن این ذهن همه چی پسندت و‌‌
ولی باز نمیتونم انکار کنم این قضیه رو که هنوز این سلایق گسترده رو دوس دارم. اینجوری با آدمای بیشتری در ارتباطم، با هرکس حتی شده یه علاقه‌ی مشترک پیدا میکنم و خیلی بهم کیف میده این ارتباط با آدمای خوبه دورم :)
جالبم برای خودم اینم
آدمی به هر کسی که بخواد دروغ بگه، و خودش رو انکار کنه، برای خودش دیگه نمی تونه این انکار رو ادامه بده!! هر چی هست، هر کی هست، خود آدم به این موضوع آگاه تره ..

البته یه تفاوتی که می کنه اینه که انسان وقتی به رشد و بلوغ بیشتر برسه می تونه همه این حقیقت رو وجدان کنه
اما تا جایی که توانایی شناخت داره، نمی تونه حقیقت خودش رو انکار کنه.
دلیل رفتارهای خام و ناپخته! و بی جای خیلی از ماها هم همین موضوعه، به جای اینکه واقعیت خودمون رو بپذیریم، خودمون رو
اعتقاد شیعه در مورد انکار هر کدام از دوازده امام علیهم السلام در کلام شیخ صدوق رحمه الله
علامه مجلسی رضوان الله علیه می‌نویسد:
ابن بابویه (شیخ صدوق رحمه الله) در رساله عقاید گفته است که: هرکه دعوی امامت کند و امام نباشد ظالم و ملعون است، و هرکه امامت را در غیر اهلش قائل شود ظالم و ملعون است. و حضرت رسول صلی الله علیه و آله فرموده است که: هر که انکار کند امامت علی را بعد از من انکار پیغمبری من کرده است و هر که انکار پیغمبری من کند انکار پروردگاری
زندگی واقعیتیست که باید به خوبی ببینیش و متناسب با خواسته هات جلو بری و زندگی خودت رو بسازی.
ادمها که یکیشون من باشم،بیشتر اوقات میخوان واقعیت رو انکار کنند و خودشون رو جور دیگه ای جلوه بدن،که میدونم این جور دیگه ای جلوه دادن به نوعی فرار از واقعیواقعیت هستش،به جای اینکه با تک تک مسائل زندگیشون روبرو شوند و حسابی بررسی کنند و نقاط قوت و ضعفش رو ببینند و تکلیف خودشون رو روشن کنند و واسه نقاط ضعف شون برنامه بچینند و از اونها اگاه شوند و تقویتش
ارتباط صحیح با همسر چگونه باید باشد؟ ارتباط با همسر یکی از مهم‌ترین مسائلی است که در زندگی مشترک باید به آن توجه کنید. تاثیرات ارتباط درست و صحیح با همسر در زندگی زناشویی و کیفیت روابط زوجین امری انکار ناپذیر است و به سلامت و رشد زن و مرد کمک شایانی می‌کند. در نتیجه در دنیای امروز و با توجه به گستره‌تر شدن مسائل و مشکلات، بهتر است که هر فرد، نحوه برخورد درست با همسرش را بداند و برای بهتر شدن روابط زناشویی خود تلاش کند. در این مقاله قصد داریم
حکومت پهلوی چه در پهلوی اول و چه در پهلوی دوم، فاسد بوده است و این امری است غیر قابل انکار، چنان که استیفن کرونین(آکسفورد) در کتابش می نویسد که فساد در زمان رضا شاه مسئله ای غیرقابل انکار و در مقیاسی بسیار بزرگ بود! البته، بعضی نیز این گفته هارا دروغ می دانند، درحالی که بیشتر از ۲/۳ جمیعت ایران یا اصلا انقلاب را ندیدند یا در سنین کودکی و نوجوانی بودند، مدعی آرمانی بودن حکومت محمدرضا هستند. امروز مردم ایران از خود می پرسند کدام نظام بهتر بوده ا
انکار امام زمان علیه السلام یعنی انکار رسول خدا صلی الله علیه و آله
شیخ صدوق رضوان الله علیه روایت کرده است:
حدَّثَنَا أَحْمَدُ بْنُ زِیَادِ بْنِ جَعْفَرٍ الْهَمَدَانِیُّ رَضِیَ اللَّهُ عَنْهُ قَالَ حَدَّثَنَا عَلِیُّ بْنُ إِبْرَاهِیمَ بْنِ هَاشِمٍ عَنْ أَبِیهِ عَنْ مُحَمَّدِ بْنِ أَبِی عُمَیْرٍ عَنْ غِیَاثِ بْنِ إِبْرَاهِیمَ عَنِ الصَّادِقِ جَعْفَرِ بْنِ مُحَمَّدٍ عَنْ أَبِیهِ عَنْ آبَائِهِ علیهم السلام قَالَ قَالَ رَسُولُ اللّ
{امام زمان(عج) از منظر روایات - شماره 31}

عاقبت انکار امام زمان

رسول خدا(ص) فرمودند: کسی که قائم از فرزندان مرا انکار کند بدرستی که مرا انکار کرده است.
قندوزی (از عالمان حنفی اهل سنت و صوفی) روایت کرده: پیامبر اکرم خطاب به علی علیه السلام فرمود: "امامان بعد از من دوازده نفرند, اول ایشان ای علی تویی و آخر ایشان قائم است که خدا با دست او مشارق و مغارب زمین را می گشاید.
[ینابیع المودة, ص۴۵۸ و ص۴۹۳]

عکس نوشته مهدوی در ادامه مطلب 
ادامه مطلب
ابرو یکی از آن نقاط کلیدی است که تاثیر بسیار زیاد و غیر قابل انکار در زیبایی هر فردی دارد. امروزه بسیاری از خانم ها آرایش ابرو را یکی از ضرورت های صورت خود می دانند و سعی می کنند که در بازه های زمانی کوتاه دستی به ابروی خود بکشند و آن را همیشه مرتب نگه دارند. برای آرایش ابرو همواره مدل های مختلفی استفاده می شود که هر فرد بنا به سلیقه خود طرحی را انتخاب می کند. امروز ما در ارتباط با همین موضوع سعی کرده ایم مطلبی با عنوان (مدل ابرو دخترانه و زنانه 20
امام صادق ع میفرماید ماییم که خدا اطاعت مارا واجب ساخته  مردم راهی جز معرفت ماندارند و بر نشناختن ما معذور نباشندهر که مارا شناسد هر که مارا شناسد مومن است و هرکه انکار  کند کافر است و کسی که نشناسد و انکار هم نکند گمراهست تا زمانیکه بسوی  بسوی هدایتی که خدا بر او واجب ساخته و ان اطاعت حتمی ماست بر گردد  واگر بهمان حال گمراهی بمبرد خدا هرچه خواهد با او کند  شرح  مقصود از کسانبکه ایمه را شناخته  و انکار هم نکردهاند انهایند که عقل وفهم درک مقا
1⃣ سند رسمی: طبق ماده ۷۰ قانون ثبت سندی که مطابق قانون به ثبت رسیده باشد، رسمی است و تمام محتویات و امضاهای مندرج در آن معتبر خواهد بود؛ مگر آن که جعلیت آن ثابت شود. بنابراین تنها با اقامه دلیل می‌توان علیه سند رسمی ادعای جعل کرد و انکار و تردید نسبت به آن پذیرفته نخواهد بود. ماده ۲۱۹ قانون آیین دادرسی مدنی می‌گوید؛ ادعای جعلیت نسبت به اسناد و مدارک ارائه‌شده باید برابر ماده ۲۱۷ این قانون با ذکر دلیل اقامه شود، مگر اینکه دلیل ادعای جعلیت بع
امید آمری انکار
دانلود آهنگ فوق العاده زیبای امید آمری بنام انکار
پخش آنلاین و لینک دانلود پرسرعت آهنگ انکار با صدای امید آمری
لینک مستقیم دانلود آهنگ ایرانی انکار امید آمری با بالاترین کیفیت
دانلود آهنگ جدید امید آمری به نام انکار
دانلود موزیک امید آمری بنام انکار با لینک مستقیم و پخش آنلاین
آهنگ ایرانی امید آمری بنام انکار
Omid Ameri Enkar

دانلود با کیفیت 320
Download
دانلود با کیفیت 128
Download

تقریبا در همه جای دنیا مطالعات روانشناسی روی عشق نوجوانان بسیار کم انجام شده است. به نوجوانان به گونه ای نگاه می شود که انگار هنوز کودکی هستند که دهانشان بوی شیر می دهد؛ اصلا آنها را چه به عشق و عاشقی!
پدر و مادرها دلشان نمی خواهد نوجوانشان به این زودی ها در وادی عاشق شدن بیفتد و با جنس مخالف ارتباط داشته باشد. اگر هم متوجه احساس عاشقانه فرزندشان شوند تلاش می کنند آن را انکار کنند یا جلوی هر گونه رابطه ای را بگیرند اما این انکار و اجبار خطرناک
قوانین همه جا هستن و بعضیهاشون غیر قابل شکستن!
قوانینی هستن که ثبت نشدن اما یک منطق بزرگ پشتشونه
یک منطق درست و غیر قابل انکار که بهت میگه
میتونی دوسش داشته باشی اما فقط توی دلت
قبلا هم شنیده بودم بعضیهارو میشه دوست داشت اما نمیشه باهاشون زندگی کرد
معنی اون نمیشه حالا برام روشن شده
شکافها تا توشون نیافتادی کوچیکن اما وقتی بیافتی تازه میبینی چقدر عمیق بودن
میشه بیرون شکاف بود و خاطرات خوب داشت
یا پشت کرد به منطق و افتاد توش و یه جهنم بی انتها
بیشعورها انکار را نوعی هنر می دانند و حتی بعضی وقت ها به انکار به مثابه ی دین و آیین می نگرند.
آن ها هر چیزی را تکذیب می کنند و همین یکی از راه های به دام انداختن شان است. هر چیزی را که می خواهید تأیید کننده برعکسش را به آنها بگویید، در نتیجه با انکار آن، خواسته و نظر شما را تأمین می کنند.
بیشعوری
#خاویر_کرمنت
درسته که همیشه انکار کردم ، درسته که هر وقت حرف از دوست داشتن یا عشق به میان آمده من جاخالی دادم و با قاطعیت رد کردم ولی خدا میدونه که همیشه ته ذهنم جایی به تو فکر کردم که یعنی تو همیشه بودی از همون اولش تا همین الان . انکار کردن تو درواقع انکار کردن خودم بود. انکار کردن حسی که بهت داشتم . میدونی من با دو دو تا چهار تا بزرگ شدم با فکر به اول و اخر مسیر با فکر کردن به نفع و ضرر. به تو که رسیدم دیدم اصلا به نفع و ضرر فکر نکردم ، اصلا فکر نکردم که تهش چی
تقریبا در همه جای دنیا مطالعات روانشناسی روی عشق نوجوانان بسیار کم انجام شده است. به نوجوانان به گونه ای نگاه می شود که انگار هنوز کودکی هستند که دهانشان بوی شیر می دهد؛ اصلا آنها را چه به عشق و عاشقی!
پدر و مادرها دلشان نمی خواهد نوجوانشان به این زودی ها در وادی عاشق شدن بیفتد و با جنس مخالف ارتباط داشته باشد. اگر هم متوجه احساس عاشقانه فرزندشان شوند تلاش می کنند آن را انکار کنند یا جلوی هر گونه رابطه ای را بگیرند اما این انکار و اجبار خطرناک
ارتباط با مشتری یکی دیگر از موارد مهم در کسب و کار است که خوشبختانه امروزه وسایل و شرایط کاملا خووبی در این امر وجود دارد.مثال بارز این ابزار و وسایل:گوشی موبایل است که هم از طریق پیامک و مهمتر از آن شبکه های اجنماعی پر طرفدار و پر بازدید میتوان این ایده را انتشار داد و حتی بعضی مواقع نیازی به زدن مغازه نیست و فقط از راه اینترنت و شبکه های اجتمایی میتوان درامد زایی کرد .
راه دیگر ارتباط با مشتری ، تبلیغات در سطح شهر به صورت کارت های کوچک و قابل
حق: یعنی سلطه، قدرت، اقتدار. حق عبارت است از امتیاز و توانایی که قانون به افـراد مـی دهـد که بتوانند زندگی کنند. در حقوق مدنی حق بر دو قسم است: 1 )حق مالی 1 )حق غیر مالیحق مالی داخل در دارایی است در حالی که حق غیر مالی خارج از دارایی است. حق مـالی بـا مـال ارتباط دارد در حالی که حق غیر مالی با شخصیت انسان ارتباط دارد. حق مالی و حق غیر مالی چند فرق دارند:1 )حق مالی قابل تقویم به پول است. یعنی اگر حق خود را بپردازی در ازای آن به تو پـول می دهند. مثل حق
AnyDesk نرم افزاری است که برای ریموت شدن از یک کامپیوتر به دیگری ، مورد استفاده قرار می گیرد .
پس از فیلترشدن TeamViwer، نرم افزار AnyDesk همان کاربرد را برای ما دارد و قابل استفاده است . 
گاهی ممکن است ، چند ثانیه پس از شروع ارتباط ریموت ، به صورت ناخواسته ، ارتباط قطع شود . 
یکی از راه حل ها ، برداشتن تیک از گزینه Allow Direct Connection در بخش Connection است . 
این اولین باره که همچین روزهایی رو تجربه می کنم 
حیف نیست که ننویسم ؟ 
معمولا توی این مواقع آدم ترجیح میده هیچی نگه تا موقعی که قایقشو به ساحل نرسونده 
چون همش با خودت فکر می کنی راهی نمونده به این ساحل و اگه قایقم چپه شی؟ 
اما واقعیت اینجاست که ما همیشه مسافریم از ساحلی به ساحلی دیگه
البته من همیشه به این باور داشتم که ما این سفرها رو از سر می گذرونیم تا راحت تر و بهتر زندگی کنیم
اما خب کیه که بتونه این واقعیتو انکار کنه دریا دریاست بالاخره! و
موفقیت کشاورزی صنعتی در افزایش تولید مواد غذایی قابل انکار نیست، اما این موفقیت فقط از برخی جهات قابل دفاع است.کشاورزی صنعتی—به جز مواردی نسبتاً استثنایی—منجر به فرسایش یا تحلیل رفتن خاک نیز شد و می‌شود. بنابراین از منظر مراقبت از منابع خاک، این موفقیت بی‌شباهت به این نیست که خانهٔ چوبی‌مان را با سوزاندن دیوارهای آن گرم کنیم!
ادامه مطلب
▼ گزارش روز

غیر قابل انکار! گروه‌های کوچک اما به شدت خشن، تیم‌های کاملاً حرفه‌ای و با تقسیم کار مشخص، مجهز به ابزارها و امکانات ایجاد آشوب و اغتشاش از جمله اسلحه، حمله به مراکز حساس مانند نیروی انتظامی، ساختمان‌های دولتی و انبارهای سوخت، حرکت در شهر با هدف برهم زدن تمرکز نیروهای امنیتی و کشاندن آشوب به همه مناطق، مدلی بود که اشرار در ناآرامی‌های اخیر به صورت یکسان از آن پیروی می‌کردند!
ادامه مطلب
مشاوره حقوقی اثبات زوجیت : تشکیل خانواده و ازدواج کردن به عنوان یک فعل نیکو در جامعه محسوب می شود زیرا  همه جوامع در هر جای دنیا فارق از هر دین و مذهبی، تشکیل خانواده را امری نیکو ومقدس قلمداد می کنند،در برخی از موارد طرفین نکاح اعم از زن و مرد منکر وجود رابطه زوجیت  و درحقیقت ازدواج می شوند درمشاوره حقوقی اثبات زوجیت باید بیان داشت ، انکار ازدواج و وجود رابطه زوجیت بیشتر در مورد نکاح و ازدواج موقت پیش می آید. قطعا ازدواج موقت استحکام  نکاح و
از آنجا که 4 عنصر بدن انسان از طبیعت (آب ، خاک ، آتش ، باد) بوجود آمده
میل ناخودآگاه انسان به سمت فطرت جسمانی خویش انکار ناپذیر است
و بخاطر همین است که وقتی به دل طبیعت میزنیم احساس خوشایندی داریم
چون بدن ما با 4 عنصر اصلی خود ارتباط سالم برقرار نموده است
و در عصر جدید با توجه به زندگی ماشینی و شهری ، میل وجودی ما به سمت طبیعت و ارتباط با محیط طبیعی بیشتر شده و دنبال آرامش و ارتباط صحیح و کم هزینه با این عالم انکار ناپذیر هستیم.
به همین منظور مجمو
اهمیت سلامت معنوی
انسان از طریق حواس ظاهری با محیط پیرامون خود  ارتباط برقرار نموده ؛ می بیند ، می شنود ، می بوید ، لمس می کند و می چشد ، از این رو از روز نخست تولّد ، انسان با محسوسات أنس گرفته و با آنها ارتباط گرفته است ، لذا پذیرفتن آنچه با حواس ظاهری برای انسان قابل درک نیست ، دشوار تر از چیزهای است که با این حواس برای او قابل مشاهده و اثبات می باشد ، و به همین علت است که در طول تاریخ برخی خواسته اند ، هر چیزی را از طریق علوم تجربی به اثبات رسا
   از من پرسید تا به حال به او دروغ گفته‌م؟ دروغ گفته بودم. انکار نکردم. گفتم که دروغ گفته‌م. پیش خودش گفت که مسلما دروغ گفته‌ای. چیزی نداشتم که بگویم. آخرین دروغی را که به او گفته بودم به یاد آوردم.
   به او گفته‌بودم می‌توانیم هر وقت که خواستیم با کس دیگری بخوابیم، به هم بگوییم و اجازه بگیریم و این کار را بکنیم. اگر که این ارتباط فقط منتهی به رابطه جنسی باشد، از نظر من عیبی ندارد. از نظر او عیب داشت. از من پرسید کسی هست که بخواهم چنین کاری با
Api و Web service
Api و Webservice مانند پل ارتباط هستند. تفاوت آنها در این است که وب سرویس ارتباط بین دو ماشین ( غالباً سرور و کلاینت ) را تسهیل میکند. اما Api مانند یک اینترفیس بین دو اپلیکیشن ( بک و فرانت ) عمل میکند. Api یک روش است تا third-party ها بتوانند به آن متصل و از خدمات ما بهره مند شوند. یک وبسرویس طراحی میشود تا یک اینترفیس داشته باشد، این اینترفیس عموما با یک زبان قابل فهم برای ماشین شرح داده میشود ( WSDL ).
HTTP پرکاربرد ترین پروتکل برای ارتباطات است. وب سرویس
رادیو دو طرفه XiR P3688 ساده و مقرون به صرفه ، رادیو آنالوگ / دیجیتال قابل حمل XiR P3688 نیروی کار شما را به طور موثر به هم متصل می کند و انعطاف پذیری برای رشد با تجارت شما دارد. با ترکیب بهترین عملکردهای رادیویی دو طرفه با جدیدترین فناوری آنالوگ و دیجیتال ، XiR P3688 برای کاربر روزمره ای که می خواهد در ارتباط بماند مناسب است. کاملاً با خانواده رادیو MOTOTRBO سازگار است ، XiR P3688 از کیفیت صدای برتر ، پوشش عالی ، ماندگاری بالای باتری و موارد دیگر برخوردار است.نی

ساده اندیشی و ورود غیر متخصص ها به برنامه ریزی و مدیریت شهر و کشور باعث می شود که هزینه های اداره به شکل غیر قابل باوری افزایش پیدا نماید. در واقع، سیستمی نگاه نکردن به امور و مجزا کردن احزایی که به هم وابسته اند، باعث می شود که هزینه ها روز به روز افزایش پیدا نماید و نتایج همراستا با اهداف پیش بینی شده نباشد. این ایده را آندرو سایر فیلسوف انگلیسی به خوبی تشریح نموده است. وی معتقد است «اقتصاد اخلاقی» اکنون به یکی از ارکان زندگی بشریت تبدیل
-ارتباط چیست؟
2-ارتباط چند نوع است؟مثال بزنید؟
3-جامعه انسانی چگونه شکل می گیرد؟
4-نتیجه ارتباط با یکدیگر را بنویسید.
5-جملاتی در مورد اهمیت ارتباط با یکدیگر بنویسید.
6-عناصر ارتباطی را بنویسید.
7-آداب ارتباط یا پل های ارتباطی را تعریف کنید.
8-آداب معاشرت یعنی چه؟
9-در ارتباط برقرار کردن با کوچک ترها چه آدابی را باید رعایت کنیم؟
10-در ارتباط برقرار کردن با دوستان و همسالان چه آدابی را باید رعایت کنیم؟
11-در ارتباط برقرار کردن با اعضای خانواده چه آدا
به خودم قول داده بودم در مورد هر موضوعی دو پاراگراف بنویسم، اما نمی‌دونم در این مورد می‌تونم اصلا بیشتر از یک جمله بنویسم یا نه.
ما وقتی که خیلی کوچیکیم- شاید مثلا تا پنج سالگی- فکر می‌کنیم توان هر کاری رو داریم- فکر می‌کنیم همه‌توانیم. برای ما نمیشه معنی نداره، باید بشه چون ما می‌خوایم.
اما امان از وقتی که ما بخوایم و نشه: لایه لایه انکار می‌تراشم و خودمون میریم اون وسط می‌شینیم و وانمود می‌کنیم که ما درد نمی‌کشیم. وانمود می‌کنیم همه چی
{وظایف منتظران - شماره 34}

از بین بردن شکّ و تردید

امام صادق(ع) در حدیثی فرمودند: زمانی می آید که هیچکدام از شما برای پولش، جایی پیدا نمیکند(همه خیانتکار میشوند). کاهلی گفت: در چه زمانی است؟ امام فرمود: وقتی امامتان غائب شود... پس دوری کنید از شک و تردید. شک ها را از خودتان دور کنید. به شما دستور داده اند که از شک دور باشید. پس خودتان را از آن دور کنید.
(بحارالانوار ۱۴۶/۵۱ ح۱۷)

توجه: شک، مقدمه ی انکار است و اگر با پدید آمدن تردید به دنبال جواب آن نب
دیروز روز اول پانسیون بود و میتونم بگم محشر بود برای اولین بار ساعت های پشت هم درس خوندم و تست زدم هم زمان کتاب ناطور دشت رو هم بینش خوندم هیچ استرسی درکار نبود همه میخندیدن و تلاش میکردن 
ازمون جمعه رو گند زدم بعد از ظهرش مامان خیلی جدی گوشی رو ازم گرفت و من مخالفتی نکردم مسئله اینجاست که تصمیم درستیه و انکار من هم بی فایدس امروز دوباره بهم داد چون قراره بیست دقیقه دیگه برم بیرون 
دیروز ولی یکی از علت های دیگش که حالم خیلی خوب بود عدم استفاد
میدونی چی سخته؟
با وجود اینکه از چشمم افتادی و دوست ندارم دیگه هرگز ببینمت ولی یه جایی تو اعماق وجودم واسه از دست دادن اون خاطرات و روزای خوب دارم درد میکشم . عجیبش اینه که این درد هست ولی انقد نسبت بهش بی تفاوتم که بهمم نمیریزه. اینش واسم سخته که اون خاطرات جز بهترین روزای زندگیم بودن لعنتی. 
یه موقع هایی همین تام فوردتو میزدم به بالشم که با بوی تو خوابم ببره 
یه روزایی وقتی از جایی رد شده بودی از خط بوی تام فوردت پیدات میکردم
الان باید از تام
بسم الله الرحمن الرحیم
یا فارس الحجاز ادرکنی الساعه العجل
آنچنان از رحمت خداوند میگویند که نتیجه کلامشان انکار جهنم و عذاب میشود....
آری خداوند بسیار مهربان است حتی از پدرو مادر مهربان‌تر
ولی آنکس که در رحمت و مهربانی و محبت خداوند آنقدر افراط میکند که عذاب را منکر میشودجواب قربانیان اسید را چه میدهد؟
انسانهایی که تا عمر دارند باید تاوان ظلم از  حیوانات پست تری را بدهند و ثانیه ها را با رنج و درد تحمل کنند...
براستی خداوند اگر با آنکس که اسید
دُمِ خروس را باور کنم یا قسم حضرت عباس را!!!
به نظر شما این ضرب المثل حکایت از چه دارد و به چه اشاره می نماید؟

..............................
بله،این حکایت بیانگر این است که یه سری مدارک و شواهد روشن،واضح ، غیر قابل انکار و محکمه پسند وجود دارد که به هیچ راه و روشی نمی شود حقیقت را انکار،کتمان و ماس مال کرد...
هرگونه کوشش واقامه دلیل و برهان، و قید قسم و آیه ؛کفایت امر نمی کند.به عبارتی فاعل یا باید سکوت کند و یا دست از انکار بردارد و سر به زیر افکند و به ندای و
متانول تقلبى تست جامعه الکل خوار!@lawmed▪️تا وقتی انکار حاکم باشد افکار سالم نخواهد بود!اینکه همه مردم ما مذهبی هستند پس مردم ما مشروب نمیخورند از پایه یک تصور غلط است.از آن غلط‌تر اینکه فکر کنیم افراد با رفتار مذهبی مشروب نمیخورند.یک جایی از تاریخ  فیلمفارسى باید زندگی دوگانه ایرانی را باور کنیم.زندگی با دو ویندوز با دو سیستم عامل که در ایران نهادینه شده است.فرضهای بدیهی غلط همانطور که عروسی و جشنهای ایرانی را انکار میکند، مصرف الکل در جام
پژوهش مدیریت ارتباط با مشتری
دانلود پژوهش با موضوع مدیریت ارتباط با مشتری، در قالب doc و در 71 صفحه، قابل ویرایش. (CRM ) استراتژی کسب و کاری است که به منظور بهینه‌سازی سوددهی، درآمدزایی و رضایت مشتری و بر اساس مبانی زیر طراحی می‌شود. سازمان‌های ارائه خدمات بر اساس نیازها، مشتریان بالا بردن سطح رضایت مشتریان مطابق با اصول ...

وقتی این را میگیم دقیقا میریم همون را انجام میدیم !
انگار مغز دقیقا دستور عکسش را میگیره !
شایدم داستان چیز دیگه است . انکار تمایلی که ضد ارزش هست . 
 و غلبه ی تمایل ناخودآگاه بر خودآگاه !

روح وحشی
+هر چه پیش آید خوش آید .
دم لحظه گرم ...
غلظت خون با میزان هموگلوبین ارتباط مستقیمی دارد که محدوده طبیعی هموگلوبین در مردان بین 13 تا 16 و در زنان بین 12 تا 14 است.

به گزارش : صفت الله عزیزی پزشک عمومی بیان کرد: به میزان درصد گلبول های قرمز در واحد حجم هماتوکریت یا غلظت خون گفته می شود.
ادامه مطلب
سلام, کتاب جاذبه و دافعه علی(ع) استاد مطهری رُ خوندم جواب سوالمو گرفتم که چرا الان اینقد بازار شایعه زیاده و شایعه باوارا زیادن و هرچی زمان میگذره, بیشترم میشن, البته تغییرات تکنولوژی قابل انکار نیس, امروزه سرعت انتشار و رنگ و لعاب رسانه خیلی بیشتر شده, ولی فقط این نیس! جمعیت میلیونی برای حاج قاسم, امروز بود ولی ... عکس زیرو ببینین خودتون مطلبُ میگیرین

به شدت احساس می کنم هنوز ارتباط با آدم ها رو یاد نگرفتم 
به شدت احساس می کنم اگه الان ازدواج کنم مجدد به خاطر عدم مهارت ارتباط درست می بازم 
دلسوزی در جای خودش و به حد خودش 
غرور در جای خودش و به حد خودش 
کینه در جای خودش و به حد خودش 
مهربونی در جای خودشو به حد خودش
اینا مواردی هستن که من تو زندگیم در عمل بلد نیستم و همیشه برعکس کار می کنم 
باید بدونی که برای دیگران باید تعارف بود و نه دلسوزی 
عنوان مقاله : چهل حدیث نورانی درباره دوری از انکار و ردّ احادیث منسوب به اهل بیت
موضوع : تمحیص و فتن آخرالزمان
نویسنده: -
نوع فایل : pdf
تعداد صفحات : 18  
آیا می‌داتید یکی از امتحانات شیعه در آخرالزمان احادیث اهل بیت (ع) است.
ادامه مطلب
#_ارتباط_و_انس_با_امام زمان(عج)_3
گفتیم که مقدمه انس،ارتباط و دوستی است. وتا انسان با کسی درارتباط نباشد نه میتواند او را بشناسدو نه میتواند با او انس بگیرد.
 ☎️     ارتباط با امام زمان (عج)نیز به همین ترتیب است.
❤️ انواع ارتباط با امام (عج) :
1- ارتباط ظاهری یا ملاقات با امام:این نوع ارتباط هم ممکن است به دو طریق اتفاق بیفد :
‍♂ الف): شخص امام را ببیند ولی نشناسد. این مورد طبق روایات، ممکن است برای همه اتفاق بیفتد.
شیخ صدوق از یکی از نواب خاص آن ح
... یکی از چیزهایی که حتماً در این خاطرات شهدا و خانواده‌ها و مصاحبه‌ها و مانند اینها باید در نظر گرفته بشود، این است که سؤال بشود، پرسیده بشود و آنها شرح بدهند که انگیزه‌ی این جوان چه بود که رفت، انگیزه‌ی این همسر جوان که راضی شد به رفتن شوهرش چه بود، انگیزه‌ی این پدر و مادر که این نهال را پرورش دادند و حالا دارند رها می‌کنند در راه خدا، در میدان جنگ، چه بود؛ انگیزه‌های اینها خدا بود، انگیزه‌هایشان رضایت الهی بود، انگیزه‌هایشان ذکر و نا
وقتی دیگر چیزی برای خلق کردن نداشتی، شاید آنگاه خویشتن را آفریدی...*
یه قصه بنویس با theme «ما نمی‌بازیم؛ یا می‌بریم، یا می‌آموزیم**»... و توش از قدرت واژه‌ها استفاده کن.
---------------------------------
* ترتیب socialization و individuation
** واژه‌ی باخت رو انکار نمی‌کنی! transformش می‌کنی...
---------------------------------
پ.ن.1: تمرینات کلاس ژرف، ترم آفرینش‌گر
دخترک چانه‌اش چین افتاد. لرزش خفیفی کرد و لبش پرانتزی منحنی رو به پایین شد. اشک از گوشه‌ی چشم‌های ریزش بیرون زد. مادرش را بغل کرد و گفت دلم تنگ شده. مادرش رو به بقیه کرد و گفت: "دلش برا باباش تنگ شده." همه آدم‌هایی که توی اتوبوس نگاهش می‌کردند، خندیدند. من بغض کردم. دلتنگی‌اش برایم آشنا بود. بابا که دیر به دیر به خانه می‌آمد، احساس سنگینی روی سینه‌ام می‌نشست. نه نوازش و نه سرزنش مامان دوای دردم نبود. به زور و لجبازی چارپایه‌ی سبز و پلاستیکی
همه‌مون پس ذهنمون داریم می‌سنجیم، حتی ماهایی که انکار می‌کنیم..
اصولاً من در روابطم به لذّت متقابل پایبندم. یعنی وقتی احساس می‌کنم طرف مقابل، به اندازه‌ای که من از مصاحبتش لذت می‌برم، ازم لذت نمی‌بره، سریعاً راه رو برای انتخاب‌های دیگه‌ش باز می‌ذارم.
اما اینکه با دست پس می‌زنی و با پا پیش می‌کشی، خیلی حال‌به‌هم‌زنت می‌کنه، عزیزم.
.
کلاً ۴ تا پی‌ام بود. خیلی گاوی. :)

...عَنْ شُعَیْبٍ الْعَقَرْقُوفِیِّ قَالَ: سَأَلْتُ أَبَا عَبْدِ اللَّهِ ع عَنْ قَوْلِ اللَّهِ عَزَّ وَ جَلَّ «وَ قَدْ نَزَّلَ عَلَیْکُمْ فِی الْکِتابِ أَنْ إِذا سَمِعْتُمْ آیاتِ اللَّهِ یُکْفَرُ بِها وَ یُسْتَهْزَأُ بِها» إِلَى آخِرِ الْآیَةِ. فَقَالَ: «إِنَّمَا عَنَى بِهَذَا إِذَا سَمِعْتُمُ الرَّجُلَ الَّذِی یَجْحَدُ الْحَقَّ وَ یُکَذِّبُ بِهِ وَ یَقَعُ فِی الْأَئِمَّةِ فَقُمْ مِنْ عِنْدِهِ وَ لَا تُقَاعِدْهُ کَائِناً مَنْ کَ
نقص انکار سرویس در راه هسته های اخیر لینوکس و FreeBSD در ارتباط با شبکه TCP می تواند توسط مهاجمان از راه دور مورد سوء استفاده قرار گیرد تا باعث ایجاد یک نگرانی هسته در سیستم های آسیب پذیر شود.
در کل، Jonathan Looney در Netflix Information Security سه آسیب پذیری لینوکس یافت که دو مورد مربوط به "حداقل اندازه بخش (MSS) و قابلیت تایید انتخاب TCP (SACK)" بود و تنها مربوط به MSS بود، که یکی از جدی ترین آنها "SACK Panic" بود یکی که می تواند سیستم های تحت تاثیر را به وحشت و راه اندازی مجدد سیس
للیمَّ افْتَحْ لی فیهِ أَبْوابَ الْجِنانِ وَأَغْلِقْ عَنّى فیهِ أَبْـوابَ النّـیران
و به شما پاداش قرآن یا پاداش صالحان در مؤمنان داده می شود.
بهشت “عقل” است ، نه “انکار”
بهشت زندگی پرهیزکاران و سفیدهاست.
قیمت بهشت ​​”کارهای عدالت” است.
درهای بهشت ​​از طریق “خداپرستی” ، “سرقت” ، “اطاعت” و “عدالت” برای بشر باز است.
اگر در دعای امروز از خدا خواسته شده است که دروازه های بهشت ​​را باز کند ، ما نیز باید به بهشت ​​را آماده کنیم. ورود
1. ارتباط چیست؟
ارتباط، انسان را قادر می‌سازد تا خواسته‌ها و نیازهای خود را به دیگران منتقل کند.2. ارتباط بین انسان ها از چه راه هایی برقرار می شود؟
محبت کردن، تبادل افکار و اعتقادات، تبادل اطلاعات، در میان گذاشتن احساسات، حل کردن مسائل، درک کردن دیگران، همه از طریق ارتباط بین انسان ها میسر می‌شود.
ادامه مطلب
در طبّ جدید و قدیم، اثر معجزه آسای «امساک» در درمان انواع بیماری ها قابل انکار نیست. کم تر طبیبی در نوشته های خود اشاره ای به این حقیقت نکرده؛ زیرا عامل بسیاری از بیماریها زیاده روی در خوردن غذاهای مختلف است؛ چون مواد اضافی جذب نشده، به صورت چربیهای مزاحم در نقاط مختلف بدن، یا چربی و قند اضافی در خون یا لابلای عضلات بدن باقی می مانند و لجن زارهای متعفّنی برای پرورش میکروبهای بیماریهای عفونی می شوند. در این حال، بهترین راه برای مبارزه با این
عنوان مقاله : چهل حدیث نورانی درباره دوری از انکار و ردّ احادیث منسوب به اهل بیت
موضوع : تمحیص و فتن آخرالزمان
نویسنده: -
نوع فایل : pdf
تعداد صفحات : 18  
آیا می‌داتید یکی از امتحانات شیعه در آخرالزمان احادیث اهل بیت (ع) است.
ادامه مطلب
 هیچ حادثه ی وقوع یافته یی را ضمن مردود شمردن انکار نمی کرد و وهم حادثه ای دلخواه را هرگز به جای حادثه ی وقوع یافته ی نادلخواه نمی نشاند بلکه هر دو صورت را پیش روی تخیل فعال می آورد و به مقایسه ی آنها می پرداخت و در این همیشه عبرتی بود.
دقت کردین بعضیا حق الناس رو فقط اونجایی حق الناس می دونن که میلشون بکشه؟
طرف سر 200تومن پول سه ماهه اصرار می‌کنه که بریزه و ما انکار که بابا سوغات از طرف ما حساب کن اون زعفرونا رو بی‌خیال، میگه حق الناسه:/
همین فرد آتیشی بپا کرد چند سال پیش که هنوز دلم از شعله هاش می سوزه ولی حواسش به حق الناس نیست...
از هرچه فکر کنه بیشتر واسطه ی گره به کار ما خوردن شده
ملغمه. آش درهم‌جوش از هزار چیز منافی و متناقض در یک لحظه، در یک غزل. تماما در حال انکار خویش. ملغمه‌ای از حسِ گناه و سرزنش خود. کنایه به معشوق. ناله از دل از کف‌رفته، نهیب بر ستمگری معشوق. ستایش خود، ستایش معشوق و جسم و کوویش و هرچه که به او مربوط است...
✅بیانات حجت الاسلام صیادی دربحث آمادگی های قبل ازدواجPME
وقتی دختری بدون اجازه والدین و پنهانی با پسری ارتباط دارد، بعدها این ذهنیت منفی در ذهن پسر ایجاد میشود که دختری که بدون اجازه پدر با من ارتباط داشت،آیا همین فرد نمیتواند بدون اجازه شوهرش با فرد دیگر ارتباط پیدا کند...؟؟؟؟؟
شیخ اشراق در خاتمه ی کتاب «حکمة الاشراق» مدعی می شود ، کتابش را فرشته ای بر او وحی و القاء کرده است. البته ایشان اضافه کرده ، هرکس مطالب کتاب من را انکار کرد خدا از او انتقام می گیرد ! 
ترجمه متن شیخ اشراق : «ستارگان هفتگانه در برج میزان گرد آمده بودند که نوشتن این کتاب به پایان آمد. این مطالب را جز با اهلش یعنی کسانی که راه و رسم مشائیان را پیموده و عاشق نور خدا شده اند در میان مگذارید. علاقه مندان این مطالب باید پیش از پرداختن به آن چهل روز ریاض
ترس از تنهایی ...

یه روز یه کسی
گفت: صحبت های خود کوته کنید
پند را در جان و در دل ره کنید
گر کمالم با کمال انکار نیست
ور نیم این زحمت و آزار چیست؟
اگر فکر میکنید با شماست و میخواین مشارکت نکنید سخت در اشتباهید 
شما صحبت های خود را بکنید
ببینید عمو چقدر خوب میگه:
دریافت
❌توضیحات سخنگوی قوه قضائیه در مورد پرونده روح الله زم
درباره پرونده روح الله زم تحقیقات زیادی انجام شد و مستندات زیادی به دست آمد و ارتباط این فرد با سرویس های بیگانه ثابت و نحوه ارتباط مشخص و وجوه دریافتی از سرویس های بیگانه احصا شده است
این فرد ارتباط هایی با شبکه های برون مرزی داشته و حلقه ارتباط این شبکه ها با سرویس های بیگانه بوده است
اطلاعاتی به دست آمده که سرویس های بیگانه افراد خود فروخته داخلی را به کارگرفته اند که در آینده اخبار ب
داشتم فکر میکردم ارزشمندترین چیز بین آدما شاید «ارتباط کلامی امن» باشه. یه چیزی که به شدت خلأش حس میشه.
فقیری که میگه بچم مریضه، بین کلاهبردارای عوضی گمه.
پسری که میگه قصدم ازدواجه، بین هوس‌بازای عوضی گمه.
این «عوضی»ها همه به خاطر فقدان «ارتباط امن» کارشون پیش میره.
و اون «ساده»ها همه به خاطر فقدان «ارتباط امن» دارن به فنا میرن.
داشتم فکر میکردم یه جذابیت حیوونا برای من همینه؛ هیچکدومشون دروغ بلد نیستن. واسه همین تو برقراری ارتباط امن کامل
آیا می توانید به کرمها یا ماسک های شیمیایی اعتماد کنید ؟
✅ما منکر پیشرفت علم نیستیم اما سودطلبی کمپانی های بزرگ مواد آرایشی ، بهداشتی و مواد شیمیایی مورد استفاده در این محصولات را نمی شود انکار نمود.
حرف ما این است وقتی محصولی طبیعی و سازگار با بدن می تواند زیبایی و جوانی را در درازمدت به شما بدهد چه لزومی دارد که وضوی شک دار بگیریم.
جالب توجه می باشد کشورهای پیشرفته در سالهای اخیر فقط بدنبال مواد خوراکی و آرایشی ارگانیک و طبیعی هستند .
ما در
امروز ۸ صبح به ناچار و از اونجایی که عزیزان ترم بالایی به هیچ عمومی ای رحم نمیکنن رسیدم به ورزش پینگ پنگ!
داداشا و خواهر و بابا و مادر و حتی تر ماتی گفتن که تشکیل نمیشه ‌...اما من با تمام قوا به این برف و بوران رفتم باشگاه...
و ۱۰ دقیقه نشستم...رفتم پیش مسئول سالنا گفتم ما امروز کلاس داشتیم و استاد نیست و ما اومدیم و فلان...حالا صد نفرین ودعا به دروغم که خودمو جمع بستم و الله به سر شاهد که من بودم و سایه محترمم...!
ایشونم خندید که ترم چندی دختر جان؟
گ
چگونه با دیگران ارتباط موثر و مناسب داشته باشیم؟❔
در برخورد و معاشرت هامون با افراد دیگه چه نکاتی کلیدی رو باید رعایت کنیم؟❔
سلاااام عزیزان 
یکی از مهارت های زندگی، مهارت ارتباط میان فردی صحیح و موثره
در ارتباط میان فردی، اصول و قواعدی وجود داره که لازمه رعایت بشه تا معاشرت های بهتری داشته باشیم
ادامه مطلب
تحقیق آماده دعوی - 6 برگ وورد قابل ویرایش
تحقیق آماده دعوی - 6 برگ وورد قابل ویرایش تحقیق آماده دعوی - 6 برگ وورد قابل ویرایش تحقیق آماده دعوی - 6 برگ وورد قابل ویرایش تحقیق آماده دعوی - 6 برگ وورد قابل ویرایش تحقیق آماده دعوی - 6 برگ وورد قابل ویرایش دعوی و تعریف آن تعریف مدعی از مدعی علیه مقررات مربوط به مدعی علیه اقرار به حقوق مدعی – انکار- سکوت – مدعی علیه طرق حکومت هدف حقوق (معانی حقوق – مبنای حقوق) حقوق فطری و طبیعی (عصر مذهبی - عصر تجربی) نیروها
امروزه ما در دنیایی زندگی می کنیم که ناگزیر از ارتباط و برخورد با دیگران هستیم، آنچه مسلم است این است که هیچ کس قادر نیست بدون کمک و مساعدت و ارتباط با دیگران، نیازهای معمولی خود را برطرف سازد. حال سؤالی که اینجا مطرح می شود این است که چگونه باید با دیگران ارتباط برقرار کنیم و جهت افزایش این ارتباط چه کارهایی باید انجام دهیم یا اینکه چه کارهایی نباید انجام دهیم.

دریافتحجم: 1.45 مگابایت 
سرد مزاجی مردان و دلایل خستگی جنسی و بی میلی در زن و مرد و راه های درمان – زمان مطالعه ۳ دقیقه است.سرد مزاجی و خستگی جنسی در ۳سالگی ازدواج
” وقتی به اوایل ازدواج مان فکر می کنم، و با حال حاضر مقایسه می کنم از زندگی بیشتر دلسرد می شوم.
احساس می کنم بهترین کار این است که خودم را مشغول کارها و تربیت فرزندان کنم و کمتر به این مسائل فکر کنم.
همسرم و من  هردو در ماه های ابتدایی و حتی تا چند سال نخست نسبت به هم کشش جنسی زیادی داشتیم.
زندگی برای مان هیجان
مامانم میگه ولی وقتی برگشتی خونه رو خالی میکنم دوستاتو دعوت کن و من اینطوری ام که فکر میکنی اینا واقعا منو یادشون میمونه؟ درسته منم دلم نمیخواد فراموش بشم ولی خب دوستان این بخش غیر قابل انکار زندگیه حداقل راجب نود درصد روابط‌من که اینطوریه:/
آدم یه هفته نیست ولی رفتاراشون عوض میشه چه برسه به...

پ.ن:الان دارم فکر میکنم واقعا این چهارتا خط ارزش پست شدن داشت؟
پ.ن۲:بله من ترس از فراموش شدن دارم و ترکیب این قضیه با گیر افتادن بین آدم های کم حافظه

برای پاسخگویی به این سوال پرسشهای زیر مورد بررسی قرار گرفته اند:

۱-۵-۲)سوالات فرعی تحقیق: 

سوال اول:نقاط قوت شرکت سیمان خاش در خصوص مدیریت ارتباط با مشتریان کدامند؟

سوال دوم:نقاط ضعف کارخانه سیمان خاش در خصوص مدیریت ارتباط با مشتریان کدامند؟

سوال سوم:فرصتهای کارخانه سیمان خاش در خصوص مدیریت ارتباط با مشتریان کدامند؟

سوال چهارم:تهدیدات کارخانه سیمان خاش در خصوص مدیریت ارتباط با مشتریان کدامند

[۱]-customer relationship management

مدیریت ارتباط با مشتری
مدیریت ارتباط با مشتری(
CRM) به اقدامات، استراتژی‌ها و تکنولوژی‌هایی گفته می‌شود که شرکت‌ها
برای مدیریت و تجزیه و تحلیل تعاملات‌شان با مشتری‌ در طول چرخه‌ی حیات او و
با هدف بهبود ارتباطات تجاری و افزایش فروش به کار می‌گیرند.در این مقاله می‌توانید در این باره بیشتر بخوانید.سیستم‌های
مدیریت ارتباط با مشتری( CRM) می‌توانند به کارمندانی که ارتباط مستقیم با
مشتریان دارند، اطلاعاتی درباره‌ی شخصیت، تاریخچه‌ی خرید
#حدیث_مهدوی 
امام حسین(ع)
«اما ان الصابر فی غیبته علی الأذی و التکذیب، بمنزلة المجاهد بالسیف بین یدی رسول الله صلی الله علیه و آله».
«کسی که در زمان غیبت به آزار و انکار دشمنان صبر کند همانند کسی است که در محضر رسول اکرم صلی الله علیه و آله و سلم جهاد کند».
کمال الدین صدوق/ ص317
دقت کردین چن وخته من رد دادم؟
خیلی پستام داغون شده!
همش مزخرف میگم!
یکم دیگه..
کم مونده..
خب تحمل کنین
...
:|
اصن همینه که هس !
و نمیدونم چرا همش فک میکنن من از اوشون بزرگترم؟!
و چراهایی که بازم نمیدونمشون!
و راستی..
این دل تنگیایی که بهم فشار میاره و اینجا تخلیه میکنمو میشه انکار کنین؟!چیزِ مهمی نیست!و به اون شخصِ خاصی که شما فک میکنین ربطی نداره!
:)
ایا نمیدانستیم که از پس ان رودخانه ی دوزخی غمبار دیگر هرگز همدیگر را نخواهیم دید ؟
ما همدیگر را گم کردیم
و یک سال بعد تو مرده بودی.

فکر میکنم اشتباه است که انسان با خداحافظی کوتاهی به جدایی بی نهایتی دچار شود.
خواندم که روح تواند گریزد چون جسم مرد
روح نمیمیرد .
گفتن به امید دیدار برای انکار جداییست ،
ادمها خداحافظی را اختراع کردند زیرا فکر میکردند بی زوالند.
شب خواب دیدم یه نیسان‌آبیِ بالگرد به دیوار همسایه روبه‌رویمون خورد. چند آدم و کلی حیوون بیچاره آسیب دیده بودند. مرغ، اردک، گربه، سگ، گوسفند و ...، [بالگردِ حملِ حیوون بود!] هی از من اصرار که زنگ بزنید دامپزشک، از بقیه انکار. اورژانس دامپزشکی میخواستم زنگ بزنم، شماره‌شون رو نداشتم. به یه دامپزشک هم زنگ زدم گفت متاسفم، همکارهام نمی‌خوان بیان. 
مهجوریت قرآن عمدتا زمانی اوج گرفت که اکثر امت پس از پیامبر (صلی الله علیه و آله)، ثقل دیگر همراه قرآن - که نص متواتر ثقلین، قرآن و عترت پیامبر (صلی الله علیه و آله) را جداناشدنی از یکدیگر معرفی کرده - را انکار کردند و کنار گذاشتند و خانه نشین کردند و از حقیقت قرآن، نوشته ای ماند در دست ظالمین و لاعبین بنام اسلام و غاصبین خلافت از هزار و اندی سال قبل تا امروز که حقیقت عظیم دانش قرآن را از صاحبان معصوم قرآن انکار کرده، و کتاب پیامبر خاتم را در حد عق
هر زمان که به او می اندیشم، ناخودآگاه جریان عجیبی در رگهای انگشتانم پدیدار میشود که فرمان میدهد قلمی به دست بگیرم و درباره او شروع به نوشتن کنم؛ برای او که همه زندگی من است. او برای نخستین بار در قالب یک فرشته در زندگیِ تاریکِ من درخشید و تأثیر انکار ناپذیری بر ذرات جان و تنم گذاشت. تأثیری که تا پایانِ زمان ادامه دارد؛ او برای من اولین زن و آخرین زن بود...
ارتباط با خویشان که از آن به صله رحم تعبیر می شود، در نوروز بسیار جلوه می نماید که دین بسیار بر آن تاکید دارد؛ و البته موجب اندک جدایی از شبکه های اجتماعی و ارتباط با دیگران و البته اجتماع خواهد بود که در اخبار اسلامی به پاره ای از آثار آن اشاره شده است.
ادامه مطلب
شرح ماجرای خواندنی یک پینه دوز که امام زمان (عج) به سراغ او می‌رفت
توسط مرحوم آیت الله آقا مجتبی تهرانی
"در زمان کودکی من، مرحوم والد ما با یکی از اولیاء خاصّ خدا ارتباط داشت.
تشرّف آن ولیّ خدا به حضور امام زمان«صلوات الله علیه»، قابل انکار نبود.
ایشان یک مغازة پـینه‏ دوزی هم در بازار داشت.
حتّی ایشان می‏‌گفت: گاهی آقا شب‏های جمعه یک‏ دفعه می‏ آیند،
می‏‌فرمایند: بیا برویم کربلا زیارتی کنیم و برگردیم.
با آقا می‏‌روم کربلا و بر می‏‌گردم.
دو راهی از اونجا شروع میشه که عاشق میشی و عشق رو تو چشماش میبینی و اون عاشق بودنش رو انکار میکنه. کاش حالم بدون عشق هم به همون خوبی میموند. کاش بدون عشق هم همون حس سبکبالیِ راه رفتن رو ابرا رو داشتم. اونوقت همه چیز رو میسپردم به زمان و به هر جمله ام فکر نمیکردم و گند نمیزدم به همه چیز...
در سال 2017، هکرها از یک آسیب پذیری وردپرس برای خراب شدن بیش از 1.5 میلیون صفحه استفاده کردند. در اوایل سال 2018، دو تهدید امنیتی فاجعه آمیز (که به نام Meltdown و Spectre می آید) کشف شد. تصور می شود که تقریبا هر تراشه کامپیوتری که در 20 سال گذشته ساخته شده است، به طور بالقوه تحت تاثیر قرار گرفته است. چنین نقض امنیتی در گذشته غیر قابل انکار است. و این باعث شده است بسیاری از شما به سوال: وردپرس امن برای ایجاد وب سایت است؟ ما سعی خواهیم کرد و جواب خواهیم داد.
وردپر
«مردم! ببینید چه کسی پیش روی شما ایستاده است. سپس به وجدان هایتان مراجعه کنید و ببینید که آیا کشتن من و شکستن حریم من رواست؟ آیا من فرزند زاده پیامبر شما نیستم؟ و فرزند وصی او و پسرعم او و اولین ایمان آوردنده به خدا، تصدیق کننده رسول او و آنچه از جانب پروردگار آمده؟ آیا حمزه سیدالشهداء عموی من نیست؟ آیا جعفر طیار عموی من نیست؟ آیا مادر من، فاطمه دختر پیامبر شما نیست؟ آیا جده ام خدیجه، اولین زن اسلام آورده نیست؟ آیا پیامبر درباره من و برادرم ن
براساس تحقیقات و آمار به دست آمده، نرخ شادی در ایران بسیار پایین است و در برنامه ریزی‌های آموزشی نیز یا جایگاهی ندارد و یا بسیار کم به آن توجه می‌شود. یکی از مشکلات جامعه و مدارسی که از شادی و نشاط غافل هستند، افزایش بیماری‌های مختلف روانی از قبیل افسردگی و اضطراب است. شادی و نشاط به زندگی معنا می‌دهد و در پرتو آن دانش آموزان خصوصأ در دوران نوجوانی و جوانی می‌توانند خود را ساخته و پله‌های ترقی را یکی پس از دیگری طی کنند. تأثیر شادی و نشاط ب
+ وبلاگ نویسی شاید به گفته عده ای رونق گذشته اش رو نداره ولی بی رونق هم نشده! والا من یه هفته، ده روز طول کشید تا تونستم پستای چندین و چند وبلاگو بخونم!
+ بالاخره در حرکتی جانانه عینکم رو به دیار باقی رهسپار کردم! شکستگیش طوریه که بعید می دونم دیگه قابل تعمیر باشه! بالاخره عمر خودشو کرده! صداشو در نیاوردم فعلا :))))! الکی مثلا قانع بازی در میارم! تا چه پیش آید زین پس! 
یه داستانی هست می گه ما وقتی یه چیزی خراب می شه دورش نمیندازیم و تعمیرش می کنیم، قص
دلیل احساس غم و ناراحتی ما در ماه محرم؟
ارتباط روحی بین مادر و فرزند رو شاید همه دیده باشید؛گاهی اوقات در مکان دیگری اتفاقی برای فرزند بیفتد مادر حس میکند و متوجه میشود و اصطلاحا میگوید دلم شور میزند!
این ارتباط بین ما و ائمه هم برقرار هست؛ به این روایات دقت کنید:
حضرت علی(ع):ما در شادمانی شما شاد، و در اندوه شما اندوهگین می شویم.
امام رضا(ع):هیچ یک از شیعیان ما، مریض نمی شود، مگر این که ما نیز در بیماری آنان بیمار می شویم و محزون نمی شوند، مگر ا
انواع سند به دو نوع تقسیم می‌شود: سند رسمی‌ و سند عادی. منظور از سند رسمی، ‌سندی است که در اداره‌ی ثبت اسناد و املاک یا دفاتر اسناد رسمی‌، یا در نزد سایر مأمورین رسمی‌ در حدود صلاحیت آن‌ها بر طبق مقررات قانون تنظیم شده باشد. سند عادی هر نوشته‌ معمولی است که به نحوی می‌تواند بر وقوع امری دلالت کند که با اثبات آن حقانیت کسی که به آن استناد نموده ثابت می‌گردد. اسناد عادی در دو مورد اعتبار اسناد رسمی ‌را پیدا می‌کنند: ۱- در صورتی که شخصی که س
۱
از پدر و مادرم پرسیدم اگر قرار باشه که یک روز از زندگی تون رو دوباره تجربه کنید و هیچ اتفاقی از اون روز رو تغییر ندید، چه روزی رو انتخاب می کنید؟ هرکدوم یه مدتی فکر کردند و بعدش یه روزی رو گفتن. جالبیش این جا بود که اون روزهای مدنظر هرکدوم، امکان وجود برای من در این بیست و دو سال نداشتند ولی می تونن از این به بعد پیش روم قرار داشته باشن. یعنی معنیش می تونه این باشه که زندگی از این جا به بعد ممکنه جالب تر بشه. البته ممکنه هم نشه. کسی نمی دونه.
۲
د
آنچه در ادامه می آید ، بخشی از کلیدی ترین نکات کتاب «فلسفه در دام ایدئولوژی» اثر «رضا داوری اردکانی» می باشد توسط صاحب وبلاگ مشهود تلخیص گردیده است:
* نفسانیت در اصطلاح علوم
غربی، وضع بشری است که خود را مستقل می انگارد و به چیزی متعالی تر از بشر اعتقاد
ندارد و اگر قائل باشد،آن چیز را در امور بشری دخیل و موثر نمی داند.

* عقل
غربی از مدد عالم غیب، محروم است. و چینین عقلی قوای بشر را رام نمی سازد و به این
جهت، بشر دیگر با نفس، جهادنمی کند بلکه همه ق
روان‌شناسی، علم است که از روش علمی برای مطالعه روان‌شناسی، پردازش ذهنی و رفتار در چیزهای زنده استفاده می‌کند. به عبارت دیگر، روان‌شناسی با مسایل رفتاری و روانشناسی سر و کار دارد. رفتار "رفتار" کاملا مستقیم، قابل‌مشاهده، قابل‌مشاهده، رفتارها و رفتارها است و "فرآیندهای ذهنی" موضوعاتی مانند احساسات، ادراک، تفکر، شخصیت، احساس، احساس، حافظه و غیره هستند. روان‌شناسی، مانند بسیاری از رشته‌های دانشگاهی دیگر است. آموزش ببینند. یک روانشناس خ
خانواده مجموعه ای متشکل از زن، شوهر، فرزندان و در برخی مواقع مادربزرگ ها و پدر بزرگ ها است. اگر اعضای یک خانواده بخواهند که خودشکوفا و با اعتماد به نفس بوده، همچنین بتوانند در خارج از محیط خانه در اجتماع نیز موفق باشند، لازم است، هنر همزیستی، مهارت های برقراری ارتباط با یکدیگر را یاد بگیرند.کانون اصلی خانواده را مرد و زن  تشکیل می دهد، مهم ترین وظیفه در هدایت خانواده به سمت و سوی موفقیت را دارند. پس زن و شوهر باید مهارت های برقراری ارتباط هم
ایستاده بودم کنار خیابان منتظر تاکسی. وقتی رسید، دیدم یک نفر جلو نشسته و دو نفر عقب (هر سه آقا). تا دستم را ببرم سمت دستگیرهٔ در عقب، پسر نوجوانی در جلو را باز کرد، پیاده شد و گفت «شما بیاین جلو، من می‌رم عقب می‌شینم.» کارش، به نظرم نه لزومی داشت، نه فایدهٔ خاصی؛ اما نمی‌توانم انکار کنم که چقدر برایم جذاب بود.
تحمل سختی «متفاوت بودن»، کار هرکسی نیست.
پاورپوینت مدیریت ارتباط با مشتری ( CRM ) فرمت فایل دانلودی: .pptxفرمت فایل اصلی: pptxتعداد صفحات: 29حجم فایل: 859قیمت: 3500 تومانبخشی از متن:بخشی از متن پاورپوینتمزایای مدیریت ارتباط با مشتری* کاهش هزینه بازاریابی و فروش*شناسایی الگوی مصرف مشتری*افزایش مشتریان وفادار* جذب آسان تر مشتریان* درک نیازهای مشتریان* افزایش رضایت مشتری* کاهش هزینه جلب مشتری* محصولات و خدمات سفارشی سازی*استراتژی های بازاریابی*کمک در جمع آوری اطلاعات* افزایش درآمدفهرست مطال
گذشته من بخشی از وجود و هویت من هست و من نباید اونو طرد کنم. معنای رشد همین هست و یک پله بالاتر رفتن به معنای انکار و طرد پله های پایین تر نیست.
پذیرش و قبول گذشته، حس بهتری بهم میده تا طرد کردن اون. وقتی گذشته خودم رو طرد می کنم از خودم بیزار میشم. پس گذشته خودم رو هر چه هست می پذیرم و در کنار خودم نگه میدارم.
   بیشتر وقت‌ها متوجه‌ش نیستم. در جامعه کوچکی که دوروبر خودم جمع کرده‌م زیست می‌کنم. آرام و بی‌دغدغه ادامه می‌دهم. فراموش می‌کنم چه چیزهایی را پشت سر گذاشته‌م و حتی فراموش می‌کنم چه‌چیزهایی را قرار است، یا می‌خواهم به دست بیاورم. وقتی با شقا حرف می‌زنم متوجه می‌شوم که بوده، حضور داشته، انکار کردنش از حجمِ بودنش نمی‌کاهد. هست و من در ازای هیچ از دستش داده‌م. 
   بیشتر وقت‌ها متوجه‌ش نیستم. در جامعه کوچکی که دوروبر خودم جمع کرده‌م زیست می‌کنم. آرام و بی‌دغدغه ادامه می‌دهم. فراموش می‌کنم چه چیزهایی را پشت سر گذاشته‌م و حتی فراموش می‌کنم چه‌چیزهایی را قرار است، یا می‌خواهم به دست بیاورم. وقتی با شقا حرف می‌زنم متوجه می‌شوم که بوده، حضور داشته، انکار کردنش از حجمِ بودنش نمی‌کاهد. هست و من در ازای هیچ از دستش داده‌م. 
یکی از نشانه های آرامش در زندگی پر استرس امروز خوش بینی ست. افراد خوشبین از استرس و اضطراب کمتری برخوردار هستند. مطالعات نشان می دهد افرادی که خواب طولانی تر و عمیق تری دارند خوشبین تر نیز هستند و علائم بیخوابی و مشکلات خواب در آن ها کم تر دیده می شود.
دریافت

در طی یک تحقیق طولی ارتباط قابل توجهی بین این صفت خلقی و خصایص گوناگون خواب یافت شده است.
در این تحقیق یک پرسشنامه 10 سوالی در اختیار مراجعین قرار گرفته و امتیاز دهی از 6 تا30 داده شده است.
ارتباط بین لباس پوشیدن و شخصیت افراد چیست؟ لباس پوشیدن ارتباط مستقیمی با شخصیت افراد دارد و اطلاعات زیادی درباره نگرش و شخصیت افراد به بیننده نشان می‌دهد. به ندرت پیش می‌آید که لباس پوشیدن بی‌غرض باشد چراکه انتخاب لباس از ناخودآگاه انسان سرچشمه می‌گیرد. مثلا وقتی که کمد لباس‌های خود را باز می‌کنید بیشتر با چه رنگی مواجه می‌شوید؟ رنگ لباس یکی از عوامل مشخص کننده شخصیت شما می‌باشد. تیپ‌ها و استایل‌های مختلف نیز بیانگر شخصیت افراد هس
درمان های روانشناختی ـ روان درمانی یک ارتباط بین پزشک درمانگر و فرد مبتلا به مشکلات سلامت و نیازمند کمک است، هدف از این ارتباط تغییر یا بهبود رفتارها و یا تقویت شخصیت مثبت در فرد است. رویکرد روان درمانگران عمدتاً مبتنی بر مداخلات رفتاری و رفتاری شناختی است. CBT (Cognitive Behavioral Therapy) شامل مجموعه ای از تکنیک هایی است که اجزای رفتار درمانی و شناخت درمانی را به صورت توأم در بر می گیرند. این روش فرآیندهای خلقی و شناختی را که اختلال آنها باعث ایجاد علای
نام رمان :آشوب قلبها 
نویسنده :شیدا خسروی
تعداد صفحات:۶۹۰
ژانر :تخیلی ،عاشقانه
خلاصه رمان :
دانلود رمان داستان ام رمان تقدیم به تو که به رسم جاده ها دوری ولی به رسم دل با تو فاصله ای نیست…من از دهه ی عشق ممنوع می آیم …از دهه ی نگاه ممنوع….زیبایی ممنوع….شعر ممنوع….و کلام ممنوع !من از جنس هیچ کس نیستم ..من عدد شناسنامه ام را انکار نمیکنم..

دانلود با فرمت Pdf
DOWNLOAD
سرم بدجوری درد می‌کنه . احساس خیلی بدی دارم . ازینجا خیلی بدم میاد. اینجا ینی این اتاق و کلا این... کلا این مکان. همه ی آدما خائنن.بلااستثنا همه خیانت میکنیم. اصلا تو خونمون ـه. موضوع خیانتِ معروفی که ممکنه بین دوتا زوج که تو رابطه ان رخ بده،نیست. کلا مدلای مختلف رو میگم. نمی‌دونم قضیه چیه. اصن می‌دونی حتی موضوع فقط خیانته نیست. موضوع می‌تونه حتی خیلی تهوع آور تر بشه. بدترش اینه که اون آدمه پناه ببره به کلمات. پناه ببره به کلمه و بگه که خیانت به ت
جمیع بن عمیر میگوید: 
علی- علیه السّلام- شخصی به نام عیزار را متهم کرد که اخبار داخلی آنها را به معاویه می رساند ولی
آن شخص انکار کرد.
حضرت فرمود:
می توانی به خدا قسم بخوری که تو این کار را انجام نداده ای ؟
آن مرد قسم خورد.
حضرت فرمود دستش را گرفته آوردند:
خدایا! اگر دروغ میگوید چشمش را کور کن  
وقتی که روز جمعه شد، کور شده بود و دستش را گرفته آوردند.

ارشاد صفحه 203
"باید به تجربیاتی در دوران کودکی که فکر کردن، اطمینان به خود و استقلال را تشویق و ترغیب می کند بها بدهیم."

" برای دست یابی به هر چیز ارزشمند در زندگی و حفظ آن باید اقدامی صورت دهیم."

"دفاع ها و موانع موجود در ذهن نیمه هوشیار می تواند ما را از اندیشیدن باز بدارد. آگاهی یک پیوستار است و در سطوح مختلفی وجود دارد. یک مسئله فیصله نیافته در یک سطح می تواند روی عملیات در سایر سطوح تاثیر بگذارد. برای مثال اگر من احساساتم را به روز پدر و مادرم ببندم، اگر ا
آسیب پذیری و ضعف پروتکل SSLv3 مدت های زیادی است که در بستر اینترنت وجود دارد، در حملات Poodle ، مهاجم می تواند با سوء استفاده از ضعف موجود در پروتکل SSLv3 به ترافیک رمزنشده ی کاربر دست رسی پیدا کند. برای این کار لازم است مهاجم در ابتدا ارتباط کاربر را به نحوی تغییر دهد که این ارتباط به صورت اجباری برای رمز نگاری از پروتکل قدیمی SSLv3 استفاده کند، این امر نیز با استفاده از این ویژگی که در صورت شکست یک ارتباط رمزنگاری، کارگزار یا سرویس گیرنده (در این جا مر

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها